1) Мама купила 9 ручок вартістю 72 грн і 8 олівців вартістю 32 грн. Яка ціна ручки і олівця разом?​


Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Катюша.

Ответ: 12 грн

Пошаговое объяснение:

72/9 = 8
32/8 = 4
8+4 = 12 (грн)