1)X+ 2 4/7=5 6/7 2) X - 1 7/12=4 2/12


Ответы на вопрос

Отвечает Хохлова Юлия.

Ответ:

1) Щоб вирішити рівняння X + 2 4/7 = 5 6/7, ми повинні знайти значення X, яке задовольняє рівняння.

Спочатку нам потрібно перевести змішані числа (2 4/7 і 5 6/7) у неправильні дроби.

2 4/7 = (2 * 7 + 4)/7 = 18/7

5 6/7 = (5 * 7 + 6)/7 = 41/7

Тепер рівняння стає X + 18/7 = 41/7.

Щоб відокремити X, ми можемо відняти 18/7 з обох сторін рівняння:

X + 18/7 - 18/7 = 41/7 - 18/7

X = 41/7 - 18/7

X = 23/7

Отже, розв'язком рівняння X + 2 4/7 = 5 6/7 є X = 23/7.

2) Щоб розв'язати рівняння X - 1 7/12 = 4 2/12, спочатку переведемо змішані числа в неправильні дроби:

1 7/12 = (1 * 12 +7)/12 = 19/12

4 2/12 = (4 * 12 + 2)/12 = 50/12

Тепер рівняння стає X - 19/12 = 50/12.

Щоб відокремити X, ми можемо додати 19/12 до обох сторін рівняння:

X - 19/12 + 19/12 = 50/12 + 19/12

X = 50/12 + 19/12

X = 69/12

Однак цю дріб можна спростити. Якщо поділити 69 і 12 на 3:

X = (69/3) / (12/3) = 23/4

Отже, розв'язком рівняння X - 1 7/12 = 4 2/12 є X = 23/4.