Периметр прямокутника дорівнює 160см, а його довжина на 10 см більша за ширину. Знайди площу

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Князь Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Давайте позначимо ширину прямокутника як "x" см, а його довжину як "x + 10" см, оскільки ви сказали, що довжина на 10 см більша за ширину.

Периметр прямокутника дорівнює сумі всіх його сторін:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

Тобто,

160 см = 2 * (x + x + 10)

160 см = 2 * (2x + 10)

Тепер давайте розв'яжемо це рівняння для знаходження значення "x":

160 см = 4x + 20

Приберемо 20 з обох боків рівняння:

160 см - 20 = 4x

140 см = 4x

Тепер розділимо обидва боки на 4, щоб знайти значення "x":

140 см / 4 = 4x / 4

35 см = x

Отже, ширина прямокутника дорівнює 35 см, а його довжина дорівнює x + 10, тобто 35 + 10 = 45 см.

Тепер ми можемо знайти площу прямокутника, використовуючи формулу:

Площа = довжина * ширина

Площа = 45 см * 35 см = 1575 квадратних сантиметрів.

Отже, площа прямокутника дорівнює 1575 квадратних сантиметрів.

Отвечает Зиминова Влада.

Ответ:

35*45=1575

))))>)))))