Як і на скільки змiниться рiзниця чисел 5679 - 3272, якщо від'ємник зменшити на 834. Як зміниться?

Вiдповiдь: збільшиться На скільки змiниться? Відповідь: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Саменов Дархан.

Ответ:

збільшиться на 834.

Пошаговое объяснение:

Від'ємник – це число, яке віднімають зі зменшуваного.

5679-3272=2407

5679-(3272-834)=3241

Різниця збільшиться на 3241-2407=834.

Отвечает Horaz Tita.

Ответ:

Разница увеличится на 834

Пошаговое объяснение:

5679 - 3272 = 2407

5679 - (3272 - 834) = 5679 - 2438 = 3241

3241 - 2407 = 834

Разница увеличится на 834