10•(2/5+1/2) в 3 степени


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Лия.

Ответ:

Спочатку виконаємо операції у дужках:

2/5 + 1/2 = 4/10 + 5/10 = 9/10

Тепер піднесемо результат до 3 степеня:

(9/10)³ = (9³)/(10³) = 729/1000

Отже, результат виразу 10 • (2/5 + 1/2) в 3 степені дорівнює 729/1000.

Пошаговое объяснение: