Одна катушка бавовняних ниток коштує 5 грн.40 коп.а льняних 6 грн 50 коп.бабуся для плетіння

серветок придбала бавовняних ниток на 6 котушок більше, ніж льняних , витративши на всю покупку 175 грн 20 коп.Скільки коштує бавовняних і скільки котушок льняних ниток придбала бабуся?

Ответы на вопрос

Отвечает Веселов Андрей.

Ответ:

12 та 18 штук катушок

Пошаговое объяснение:

Нехай килькисть льняних катушок-х, тоди бавовняних-(6+х). Вартисть загальной килькости льняних катушок,грн - 6,5*х , а бавовняних,грн-5,4*(6+х).

Складаемо ривняння:

6,5Х+5,4(6+х)=175,2

6,5Х+32,4+5,4х=175,2

11,9Х+32,4=175,2

11,9Х=175,2-32,4

11,9Х=142,8

Х=12 шт- килькисть льняних катушок

2) 12+6=18шт-килькисть бавовняних катушок