Кількість відвідувачів магазину зросла від 1200 до 1500 .Знайти на скільки відсотків збільшилась

кількість відвідувачів. Робити пропорцією

Ответы на вопрос

Отвечает Подорожная Лиза.

1) 1500 - 1200 = 300 (чел.) - на столько возросло количество посетителей;

2) Пропорция:

1200 посетителей - 100%

300 посетителей - х%

х = 300 · 100 : 1200 = 25% - на столько процентов возросло количество посетителей.

Вiдповiдь: на 25%.

Отвечает Варваринець Дашка.
К-сть відвід. — > від 1 200 до 1 500 люд. — на ? % >

Обчислення.
1) 1 500 – 1 200 = 300 (відвід.) — магазину зросла кількість;
2)  \frac{1200}{100}  =  \frac{300}{x}
x =  \frac{100 \times 300}{1200}
x = 25 % — збільшилась кількість відвідувачів.

Відповідь: на 25 відсотків.