4 робітники, працюючи з однаковою продуктивністю, за 3 год викопують 24м траншеіі. Скільки метрів

траншеіі викопає 1 робітник за 5 год роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Коротченко Артем.

1)24:3=8(м)чотири робітники за одну годину

2)8:4=2(м)один робітник за одну годину

3)2•5=10(м)один робітник за п'ять годин

Відповідь:10м траншеї виконає один робітник за п'ять годин