У суботу тато і син разом обрізали 4 дерева. У неділю тато обрізав 3 дерева і стільки ж дерев

обрізав син. Скільки дерев вони обрізали за 2 дні? Допоможіть скласти умову.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Аня.
Розв'язання.  (3 + 3) + 4
3 + 3 = 6 (д.) - обрізали дерев у неділю.
6 + 4 = 10 (д.) - всього дерев обрізали за 2 дні.
Відповідь: 10 дерев.