Пропорциядант берілген х:6=15:у​


Ответы на вопрос

Отвечает Калыкбек Абдулкарим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для розв'язання цієї пропорції потрібно знайти значення невідомих х і у. Пропорція дана як:

x / 6 = 15 / y

Щоб знайти значення x і y, спершу подамо пропорцію у вигляді рівності двох дробів:

x / 6 = 15 / y

Тепер перекреслимо дроби (помножимо кожен дріб на зворотнє значення іншого дробу):

x * y = 6 * 15

Тепер ми можемо знайти значення x, розділивши обидва боки рівняння на y:

x = (6 * 15) / y

Або можна записати як:

x = 90 / y

Тепер, якщо вам відоме значення y, ви можете знайти відповідне значення x, і навпаки.