з квадратних плиток виклали прямокутник площею 360 довжина прямокутника 24 см а ширина 5 плиток

яка площа плитки

Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Артем.

1. Ширина прямокутника =360:24=15 (см).

2. Сторона плитки =15:5=3 (см).   ⇒

3.Площа плитки =3²=9 (см²).

Відповідь: 9 см².