три білки запаслися на зиму грибами,перша насушила 29грибів,друга на 3 гриби більше.ніж перша,а 3

на 2гриби більше ніж друга.Скільки всего грибів насушили білки,помогите решить?

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

29+3=32    

32+2=34

29+32+34=95