Сержан досына бару үшін үйіне 120метр ұзап шыққанда, кілтін жоғалтып алғанын білді. Ол кері 70метр

жүріп кілтті тауып алып жолын жалғастырды. Тағы да 50метр жүріп өткенде досын кездестірді. Достар Сержаннын үйіне қандай қашықтықта кездесті?

Ответы на вопрос

Отвечает Дархановна Дания.
120м-70м=50м
50м+50м=100м
Отвечает Шереметьева Марина.
120 - 70 =50
50 + 50= 100