Велосипедпен 219,2 м/мин жылдамдықпен келе жатқан бала өзінен 452,1 м қашықтықтағы жаяу жүріп бара

жатқан досын қуып жетпекші болды.Жаяу жүргендіктен ,досының жылдамдығы велосипедшінің жылдамдығынан 3,2 есе кем.Велосипедпен келе жатқан бала досын қанша уақыттан кейін қуып жетеді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Звягина Мария.

Пошаговое объяснение:

219,2:3,2=68,5 м/мин скорость друга

219,2-68,5=150,7 м скорость сближения

452,1:150,7=3 мин догонит

 

проверим

219,2*3=657,6

68,5*3=205,5

657,6-452,1=205,5