Сума двох чисел дорівнює 108,знайдіть ці числа ,якщо друге число на 8 більше за перше.


Ответы на вопрос

Отвечает Бадретдинова Лира.
Х+(х+8)=108
2х=108-8
2х=100
х=100/2
х=50

50+58=108