У Остапа було 25 комп'ютерних Ігор. це на 18 Ігор менше ніж у Богдана . У Іллі було на 4 гри менше

ніж у Богдана . Скільки комп'ютерних Ігор було у Іллі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Долгошеева Елизавета.
25+18=43 - у Богдана
43-4=39 - у Іллі

Отвечает Волгин Дмитрий.
25+18=43 (иг) - у Богдана
43-4=39 (иг) - у Ильи
Ответ : 39 игр