У Остапа було 25 компютерних ігор. Це на 18 ігор менше, ніж у Богдана. У Іллі було на 4 гри менше,

ніж у Богдана. Скільки компютерних ігор було у Іллі?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитинская Евгения.
1) 25 + 18 = 43 (игры) - у Богдана
2) 43 - 4 = 39 (игр) - у Ильи