У кожній нерівності зміни одне число так,щоб отримати правильну рівність. 8 +5<7+9,

18-9>11=7.

Ответы на вопрос

Отвечает Боярский Никита.
1.8+5= 13
7+9= 16. отже 13 менше від 16.
2.18-9=9.менше від 11. і 11 більше від 7.