4. Перепиши рівність та заміни в ній «зірочки» знаками «+» і «-» так, щоб отримати правильну

рівність 100 * 20 * 30 * 50 * 70 = 110.​

Ответы на вопрос

Отвечает Штейнбах Денис.

Ответ:

100 * 20 * 30 * 50 * 70 = 110.

Правельна відповідь :

100 + 20 - 30 - 50 + 70 = 110 ♡

'90 - 50 + 70 = 110'

'40+70 = 110'

Отвечает DELETED.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

   4 .  Один із можливих розв'язків :  100 + 20 - 30 - 50 + 70 = 110 -

         правильна рівність .