482. Автомобіль їде зі швидкістю 80 км/год. Скільки кілометрів він проїжджає за 1 хв? Яка швидкість

автомобіля в метрах за хвилину?

Ответы на вопрос

Отвечает Гелюк Юлия.
80 км/ч= 80000/60 = 1333 м/мин

1333 м/мин * 1 мин = 1333 м = 1,333 км
или
80 км/ч * 1/60 ч = 1,333 км