Допоможіть . У першому контейнері 45 батарейок,а у другому -на 7 більше. Скільки батарейок у двох

контейнерах?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Ирай.

Ответ:

1)45+7=52

2)45+52=97

Відповідь: 87 батарейок у двох контейнерах.

Отвечает Васильчук Артем.

Ответ: 97

Пошаговое объяснение:

1)45+7=52(б.)— у другому контейнері;

2)45+52=97(б.)

Відповідь: 97 батарейок у двох контейнерах.