Використовуючи прийом додавання і віднімання чисел частинами знайти значення виразів двома

способами 53+28= 29+25= 84-6= 61-27=

Ответы на вопрос

Отвечает Тетерина Оля.

1. 53 + 28:
Спочатку можемо додати десятки: 50 + 20 = 70.
Потім додаємо одиниці: 3 + 8 = 11.
Остаточно, 53 + 28 = 70 + 11 = 81.

2. 29 + 25:
Додамо десятки: 20 + 20 = 40.
Тепер додаємо одиниці: 9 + 5 = 14.
Отже, 29 + 25 = 40 + 14 = 54.

3. 84 - 6:
Віднімаємо одиниці: 4 - 6 = -2.
Потім віднімаємо десятки, але маємо на увазі, що ми віднімаємо -2 десятки, що фактично додаємо 20.
Отже, 84 - 6 = 20.

4. 61 - 27:
Віднімаємо одиниці: 1 - 7 = -6.
Тепер віднімаємо десятки, додаючи -6 десятків до 6 десятків, що фактично дорівнює 0 десяткам.
Отже, 61 - 27 = 0.