ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Пожалуйста помогите В садівника спитали скільки в твоєму саду дерев? Він

відповів половина моїх дерев яблуні-половина з тих що залишились-груші,а решта шість дерев - вишні.Скільки в цьому саду дерев?

Ответы на вопрос

Отвечает Габриа Соня.

Ответ:Кількість яблунь = X / 2

Кількість груш = (X - X / 2) / 2 = X / 4

Кількість вишень = 6

Тепер складемо рівняння:

X / 2 + X / 4 + 6 = X

Помножимо обидві сторони на 4, щоб позбутися дробів:

2X + X + 24 = 4X

Після цього віднімемо 2X з обох сторін:

X + 24 = 4X

Тепер віднімемо X з обох сторін:

24 = 3X

Тепер поділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення X:

X = 24 / 3

X = 8

Отже, у цьому саду є 8 дерев.

Пошаговое объяснение: