Скороти дріб. 12 + 48 / 48 - 12


Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Анастасия.

10/6

Пошаговое объяснение:

12+48/48-12=6(2+8)/6(8-2)=2+8/8-2=10/6

Хз, так надо или нет

Отвечает Головащенко София.

Ответ: 1

Пошаговое объяснение:

Щоб скоротити цей вираз, спочатку розглянемо ділення:

48/48 = 1

12 + 1 - 12

Додамо і віднімемо:

12 + 1 - 12 = 1

Отже, вираз скорочений до 1