Довжина кімнати дорівнює 14 м, ширина на 5 м менша від довжини ,а висота - утричі менша від

ширини.Обчисліть об'єм кімнати..Плізз))

Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Андрей.
Длина комнаты составляет 14 м, ширина на 5 м меньше длины, а высота - втрое меньше ширини.Обчислить объем комнаты ..
V=abc
14*(14-5)*(14-5)/3))=14*9*3=378(м^3)