. Курець випалює 4 цигарки за добу. Після випалювання першої цигар- ки в легенях осідає 0,0002 г

нікотину. З кожною наступною цигаркою ця кількість збільшується на 0,000001 г. Яка кількість шкідливих речовин осідає в легенях курця за тиждень? А за рік?​

Ответы на вопрос

Отвечает Амалян Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для обчислення кількості шкідливих речовин, які осідають в легенях курця за тиждень та за рік, нам потрібно врахувати випалювані цигарки та кількість осідаючих шкідливих речовин з кожною цигаркою.

Осідаюча кількість нікотину з першою цигаркою: 0,0002 г.

Осідаюча кількість нікотину з другою цигаркою: 0,0002 г + 0,000001 г = 0,000201 г.

Осідаюча кількість нікотину з третьою цигаркою: 0,000201 г + 0,000001 г = 0,000202 г.

Осідаюча кількість нікотину з четвертою цигаркою: 0,000202 г + 0,000001 г = 0,000203 г.

Таким чином, кожна наступна цигарка вносить додаткові 0,000001 г нікотину в легені курця. Зараз розрахуємо кількість цигарок за тиждень і за рік:

За добу він випиває 4 цигарки.

За тиждень він випиває 4 цигарки * 7 днів = 28 цигарок.

За рік він випиває 28 цигарок * 52 тижні = 1456 цигарок.

Тепер розрахуємо кількість осідаючих шкідливих речовин за тиждень і за рік:

За тиждень осідає 0,000203 г * 28 цигарок = 0,005684 г нікотину.

За рік осідає 0,005684 г * 52 тижні = 0,295768 г нікотину.

Отже, за тиждень в легенях курця осідає приблизно 0,0057 г нікотину, а за рік - приблизно 0,296 г нікотину, разом із іншими шкідливими речовинами, що містяться в цигарках.