Завдання. Знайди середнє арифметичне чисел: 1) 12 i 7; 2) 24; 29; 31 i 14; 3) 17,2; 19,3; 18,4; 9,5

i 2,7. Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Летаев Федя.

Ответ:

1) (12+7)×2=19×2=38

2) (24+29+31+14)×4=98×4=392

3) (17,2+19,3+18,4+9,5+2,7)×5=67,1×5=335,5

Пошаговое объяснение:

все выше