С+ (500-190)=810 Рівняння з перевіркою


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Тимур.

C + ( 500 - 190 ) = 810

C + 310 = 810

C = 810 - 310

C = 500

500 + ( 500 - 190 ) = 810

500 + 310 = 810

810 = 810