1) 4 % вiд числа 900. Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Портнов Дима.
4% від 900 це 36.
900/100*4= 9*4= 36
Отвечает Емангулов Степа.

Звичайно, можу допомогти.

4 % від числа 900 - це те ж саме, що 4 поділити на 100 і помножити на 900.

4 поділити на 100 дорівнює 0,04.

0,04 помножити на 900 дорівнює 36.

Отже, 4 % від числа 900 дорівнює 36.

Відповідь: 36