Запиши звичайний дріб у вигляді десяткового, а потім у вигляді відсотків 56/112


Ответы на вопрос

Отвечает Рог Вова.

Ответ:

0,5 ; 50%

Пошаговое объяснение:

спочатку спростимо його .

для цього чисельник і знаменник поділимо на 56:

(56 : 56 )/ (112 : 56) = 1/2

1/2 можна перевести в десятковий, домноживши чисельник і знаменник на 5 .

1 × 5 / 2 × 5 = 0,5

0,5 × 100% = 50%

Отвечает Бессмертный Артём.

Ответ:

Десятковий 0.5

Відсотки 0.446