Знайдіть периметр трикутника якщо його сторони дорівнюють 10см 12см 15см


Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Дмитрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Р-? a=10cм b=12cм с=15см Р= а+b+с = 10+12+15 = 37 см. Відповідь: периметр трикутника дорівнює 37 см