Сторони трикутника дорівнюють 4; 13;15. Знайти меншу висоту трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксения.
Обчислимо площу трикутника за формулою Герона. піврериметр Даного трикутника р=0,5(4+13+15)=16 дм.
S=√р(р-а)(р-b)(р-с)=√16(16-4)(16-13)(16-15)=√16·12·3·1=4·6=24.
h=S/4=24/4=6 дм.