Площа прямокутної ділянки 600м квадратних, а ширина - 20 м. Довжину ділянки збільшили на 10м, а

ширину зменшили на 7 м. Яка площа нової ділянки? Дам 20 балов, очень срочно, буду очень благодарна за ответ!

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзько Данил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб вирішити цю задачу, спочатку знайдемо довжину початкової ділянки.

Площа прямокутника додатковою формулою: площа = довжина * ширина.

Ми знаємо, що площа початкової ділянки дорівнює 600 квадратних метрів, а ширина дорівнює 20 метрів. Підставимо ці значення у формулу:

600 = довжина * 20.

Щоб знайти довжину, розділіть обидві сторони рівня на 20:

довжина = 600 / 20 = 30 метрів.

Тепер ми маємо початкові значення довжини (30 м) і ширини (20 м). За умовою завдання довжину збільшили на 10 метрів, а ширину зменшили на 7 метрів. Отже, нова довжина становить 30 + 10 = 40 метрів, а нова ширина - 20 - 7 = 13 метрів.

Щоб знайти площу нової ділянки, скористайтеся формулою площі прямокутника:

площа = довжина * ширина.

Підставимо значення нової довжини (40 м) і нової ширини (13 м) за цією формулою:

площа = 40 * 13 = 520 метрів квадратних.

Отже, площа нової ділянки становить 520 квадратних метрів.