На автомобиле со средней скоростью 72 км/ч можно проехать от Риги до Резекне 3 часа за 20 минут.Как

долго вы сможете проехать этот путь, если едете на грузовике со скоростью 48 км/ч?

Ответы на вопрос

Отвечает Караченцева Юлия.

Ответ:Спочатку розрахуємо відстань від Риги до Резекне, використовуючи час і середню швидкість автомобіля.

Середня швидкість автомобіля: 72 км/год

Час подорожі: 3 години 20 хвилин = 3.333 години (оскільки 20 хвилин дорівнюють 1/3 години)

Відстань = Швидкість × Час

Відстань = 72 км/год × 3.333 год = 239.988 км

Тепер, коли ми знаємо відстань, ми можемо розрахувати час подорожі на грузовику, що рухається із швидкістю 48 км/год.

Час подорожі на грузовику = Відстань / Швидкість

Час подорожі на грузовику = 239.988 км / 48 км/год ≈ 4.999 год

Отже, на грузовику зі швидкістю 48 км/год ви зможете проїхати цей шлях приблизно 4.999 годин або близько 5 годин.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Деркач Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:)72/3=24(км) — за 20 минут; 2)72*3+24=240(км) — за 3 часа 20 минут; 3)240/48=5(ч); Ответ: 5 часов.