За два дні продали 175 кг яблук, причому за перший день продали 36% яблук. Склільки кілограмів

яблук продали за другий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Кранцова Даша.

Ответ: 112 кг

Пошаговое объяснение:

175 : 100 = 1,75 - 1%

1,75 × 36 = 63 кг — за перший день

175 - 63 = 112 кг продали за другий день