Під час тушкування м,ясно втрачає 20% своєї маси скільки кілограмів сирого мʼяса треба взяти щоб

отримати 16кг тушкованого

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Оксана.

Початкова маса (сире м'ясо) / (100% - втрати маси) = Кінцева маса (тушковане м'ясо)

Підставимо відомі значення:

Початкова маса (сире м'ясо) / (100% - 20%) = 16 кг

Розрахуємо відсоток втрати маси:

100% - 20% = 80%

Тепер ми можемо розв'язати рівняння:

Початкова маса (сире м'ясо) / 80% = 16 кг

Спростимо ділення на 80% (або множення на 1,25):

Початкова маса (сире м'ясо) = 16 кг * 1,25 = 20 кг

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:20 кг

Пошаговое объяснение:

16 кг - 80 процентов

16/80=0.2

0.2*100=20