Найбільший спільний дільник 54 і 378​


Ответы на вопрос

Отвечает Сахарова Алина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Найбільший спільний дільник (НСД) чисел 54 і 378 можна знайти за допомогою алгоритму Евкліда.

Ділимо більше число на менше:

378 ÷ 54 = 7 (з залишком 0)

Оскільки залишок дорівнює 0, то менше число, яке дорівнює 54, є НСД чисел 54 і 378.

Отже, НСД(54, 378) = 54.

Отвечает Вольф Ангелина.

Разложим числа на простые множители и выделим общие множители чисел,перемножим общие множители

54 = 2 · 3 · 3 · 3

378 = 2 · 3 · 3 · 3 · 7

НОД (54; 378) = 2 · 3 · 3 · 3 = 54