Знайдіть найбільший спільний дільник чісел 13і8 7і21 495і525


Ответы на вопрос

Отвечает Тартаковский Кирилл.

Відповідь:

1. 13 = 13

8 = 2 × 2 × 2

2. 7 = 7

21 = 3 × 7

3. 495 = 3 × 3 × 5 × 5 × 11

525 = 3 × 5 × 5 × 7

Покрокове пояснення:

НСД(13, 8) = 1

НСД(7, 21) = 7

НСД(495, 525) = 3 × 5 × 5 = 75