Аидвна бір сан оилады оилаган санга 3ті косып шыккан санды елуге кобеитті оған 6иыны косыа4ке

кобеитіп6ға азаитты сонда 2018шыкты аидана кандаи сан оилады

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Сергей.
7+3=10•50=500+6=506•4=2024-6=2018