мама й оленка ліпили вареники мама працювала удвічі швидше і зліпила 48 вареників на обід прийшли

ще тато і Тарас по скільки вареників з'їв кожен якщо усі члени сім'ї з'їли вареників порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Вероника.

Так як мама працювала вдвічі швидше і зліпила 48 вареників, то Оленка зліпила 48/2=24 вареники.
Разом вони зліпили 48+ 24=72 вареники.
Всього у сім'ї чотири чоловіки, отже кожен з'їв по 72/4=18 вареників