ТОЛЬКО КОРОТКИЙ ЗАПИС!!! ОЛЕНКА ЗЛІПИЛА 120 ВАРЕНИКІВ З ВИШНЯМИ І З КАРТОПЛЕЮ, ПРИЧОМУ ВАРЕНИКИ З

ВИШНЯМИ СТАНОВИЛИ 0,8 ВСІХ ВАРЕНИКІВ. СКІЛЬКИ ВАРЕНИКІВ З ВИШНЯМИ ЗЛІПИЛА ОЛЕНКА? ТОЛЬКО КОРОТКУЮ ЗАПИСЬ, А НЕ КАК РЕШАТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Огибенин Александр.

120/0.8=x/0.2

x=120*0.2/0.8

x=30

30 вареников