Оленка зліпила 120 вареників з вишнями і з картоплею,причому вареники з вишнями становили 0,8 усіх

вареників.Скільки вареників з вишнями зліпила Оленка

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Аня.

Ответ:вот так

Пошаговое объяснение:

такому разі отримаємо:

120*0,8 = 96 вареників з вишнею.

Якщо потрібно визначити число вареників з картоплею, потрібно від загальної кількості всіх вареників відібрати число вареників з вишнею.

Отримаємо:

120 – 96 = 24 вареники.

Також можна їхню відсоткову кількість помножити на загальне число:

100% – 80% = 20%

20% = 0,2.

120*0,2 = 24 вареники з картоплею.