До магазину привезли 38 флеш-карт по 163 грн. кожна, і 24 флеш-карти по 154 грн кожнаюСкильки

коштують усі флеш карти?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.
1) 38*163=6194 грн.
2) 24*154=3696 грн.
3) 6194+3696=9890 грн. стоят все карты
Отвечает Кусь Егор.
1) 38×163=6194 (грн)-коштують 38 флеш-карт по 163 грн кожна.
2) 24×154=3696 (грн)-коштують 24 флеш-карти по 154 грн кожна.
3) 6194+3696=9890 (грн)
Відповідь: 9890 грн коштують усі флеш-карти.