До оператора довідкового центру банку надійшла деяка кількість звернень. Після того як він

опрацював 14 % від усієї кількості, йому залишилося опрацювати ще 129. Скільки всього звернень надійшо до оператора ТЕРМІНОВОО

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Валерия.

Позначимо загальну кількість звернень, що надійшла до оператора, як Х.

14% від цієї кількості становить 0.14X.

Залишок, який залишився опрацювати оператору, становить 129.

Складаємо рівняння

0.14X + 129 = X

0.14X - X = -129

-0.86X = -129

X = -129 / -0.86

X ≈ 150

Отвечает Баландин Никита.

Ответ:

150

Пошаговое объяснение:

Если он проработал 14%, значит осталось 100%-14%=86%

86% - 129 обращений

100% - х обращений

86/100=129/х

x=100*129/86=150