Знайдіть значення виразу,обираючи зручний порядок обчислення.

1.(176+343)-2432.(684+915)-4843.1287-(487+164)4.971-(235+371)

Ответы на вопрос

Отвечает Ходосевич Богдан.
1.176+(363-243)= 276
2.684+(915-484)=1115
3.1287-(487+164)=636
4.971-(235+371)=365
Отвечает Карпишин Міша.
1). (176+343)-243 =276
2). (684+915)-484=1115
3).1287-(487+164)=636
4).971-(235+371)=365