батько купив 18кг картопли в шести однакових сітках син допоміг йому нести дві сітки скільки

кілограмів картоплі ніс син?

Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Мария.
18:6=3(кг) - в каждой сетке
3+3=6(кг) - нес сын
Ответ: 6 кг