1.Задача. На ділянці посадили 9 ялинок, дубів – у 4 рази більше, а беріз – на 12 більше,

ніж ялинок і дубів разом. Скільки посадили беріз? 2.Обчислити:90 – 9 · 6                           81 : 9 + 16                   3 + 4 · 9 (45 – 18) : 9                      24 : (6 : 2)                   45 – 18 : 924 : 6 : 2                            3 · 3 · 9 3.Розв’язати рівняння:х : 9 = 3                                   х – 12 = 424.Довжина прямокутника 8см, а ширина у 4 рази менша. Знайти периметр прямокутника. Прямокутник накреслити.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Дима.
Задача
1)9*4=36-дубов
2)9+36=45-дубов и берез вместе
3)45+12=57-берез
Ответ:посадили 57 берез

90-9*6      90-54=36
(45-18):9      27:9=3
24:6:2         4:2=2

81:9+16         9+16=25
24:(6:2)           24:3=6

3+4*9            36+3=39
45-18:9           45-2=43

Уравнения
х:9=3          х-12=42
х=3*9          х=42+12
х=27            х=54
27:9=3         54-12=42
     3=3             42=42 

4.Периметр
8:4=2-ширина прямоугольника
Рпр=(8+2)*2=20-периметр прямоугольника

Чертим прямоугольник длина-8см,ширина 2см.