Сума двох чисел дорівнюе 740

знайди ці числа якщо одне з них утричі більше за інше

Ответы на вопрос

Отвечает Ветерцов Даниил.
1 число - х
2 число - 3х
х+3х=740
4х=740
х=740:4
х=185 - перше число
3*185=555 - друге число
Отвечает Мигасюк Андрей.
Х+3х=740
4х=740
х=740:4
х=185
Одно число 185, второе 185*3=555