Ширина вулиці 22м,ширина проїжджої частини 14м. Яка ширина кожного з двох тротуарів,якщо вони

однакові?  

Ответы на вопрос

Отвечает Кураев Хажмурат.

22-14=8 м ширина двух тротуаров

8/2=4 м ширина кожного з двох тротуарів,якщо вони однакови

Отвечает Соколов Николай.

(22-14)/2=4м - ширина кожного з двох тротуарів