Потяг долає 720 км за 8 год. За скільки годин він подолає цю саму відстань, якщо зменшить швдкість

на 10км/год У відповідь записати число ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильчук Алина.

Ответ:

720:9=90 (км/год)

720 :(90+10) =8(год) Видповидь: за 8 год вин подолаю цю швыдкисть.